FAQ – czyli często zadawane pytania

Jak się umówić na sesję?

Jeżeli jesteś zainteresowany sesją zdjęciową zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego ustalimy wszystkie szczegóły tj. gdzie, kiedy, o której i jak się przygotować.

Co należy zabrać ze sobą na sesję?

Rzecz jasna modela/modelkę, czyli głównego bohatera sesji :) Jeżeli wyruszymy w plener, to poza psem warto ze sobą zabrać smakołyki dla psa, ulubioną zabawkę, oraz miskę i wodę. Jeżeli czegoś zapomnicie, spokojnie, w moim aucie nie brakuje takich rzeczy ;).

Co, jeżeli w umówionym terminie popsuje się pogoda?

Jeżeli nie będzie ulewy, wichury czy gradobicia to nie ma powodu do przekładania sesji, bo tak możemy ją przekładać w nieskończoność ;). Natomiast, jeżeli koniecznie chcecie słoneczne zdjęcia, na pewno uda nam się stosownie umówić.

Mój pies nie przepada za ludźmi i innymi zwierzętami, czy może wziąć udział w sesji?

Oczywiście, wybierzemy takie miejsce, żeby nie spotkał innych zwierząt, a jakby chciał mnie zjeść, uzbroję się w teleobiektyw i będę mu robić zdjęcia z daleka 😉

Co jeżeli nie mam pomysłu na sesję?

Spokojnie, podczas umawiania się na sesję ustalimy takie szczegóły jak: gdzie się odbędą zdjęcia, w jakiej scenerii, czy będziemy używać dodatkowych aranżacji itp. Jeżeli nie masz pomysłu chętnie coś zaproponuję.

Co w przypadku, jeżeli będziemy potrzebować więcej czasu niż obejmuje wykupiony pakiet?

Zawsze istnieje możliwość dopłaty do bogatszego pakietu, ale jeżeli nie potrzebujesz większej liczby zdjęć, a jedynie dłuższej sesji, na pewno uda nam się dojść do porozumienia.